Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dlaczego warto ?

Osada  Borowiacka,  to  niezwykłe  miejsce,  zlokalizowane  nad  jeziorem  na  terenie  Tucholskiego Parku Krajobrazowego.  To malownicze  miejsce,  idealne  dla  wszystkich  którzy  szukają   kameralnego miejsca do zamieszkania, będącego ostoją po trudach dnia codziennego.
 Niezwykła lokalizacja, swieże czyste powietrze, poranny spiew ptaków, bliski kontakt z naturą to gwarant tego, że zawsze będziecie tu Państwo chętnie wracać.
 


 
Do Państwa dyspozycji są 22 działki uzbrojone w wodę, kanalizację, prąd elektryczny. Trwają ostatnie uzgodnienia, mające na celu doprowadzenie gazu ziemnego do kolejnych budynków. Powierzchnia działek jest różna i wynosi od 1000 m2 do 1700 m2. Te największe posiadają skarpy w kierunku jeziora.
 

 
Domy wykonano w stanie developerskim. Posiadają instalację wod-kan ( są podłączone do kanalizacji gminnej ), elektryczną, telefoniczną, internetową, TV, zmierzchowe oświetlenie elewacji, instalacje odprowadzenia wód opadowych.
 

Ze względu na zmianę konstrukcji pochylenia połaci dachowej, dostosowanej do wymogów OSADY BOROWIACKIEJ, zwiększyła się powierzchnia użytkowa domów. Firma Heban domy z drewna jest właścicielem nieruchomości na których zbudowano domy. Drogi w OSADZIE BOROWIACKIEJ są własnością Gminy Cekcyn.
 

Inwestor otrzymując fakturę vat jest zwolniony z opłaty podatkowej w Urzędzie Skarbowym.